SOtM dCBL-CAT7 - filtrowany kabel LAN klasy high-end.

Bez względu na to, jak daleko rozwinięto technologię Network Audio, przyjemne słuchanie muzyki byłoby niekompletne bez zapewnienia najbardziej stabilnych i czystych połączeń sieciowych. 

W przypadku sieciowego systemu audio jakość kabla sieciowego decyduje o jakości dźwięku podobnie jak w przypadku kabli sygnałowych czy zasilających. 

Wprowadzony właśnie na rynek kabel SOtM dCBL-CAT7 jest odpowiedzią na zapotrzebowanie dla stabilnej i ultraszybkiej transmisji sygnału w sieci lokalnej.

dCBL-CAT7 jest specjalnie zaprojektowanym kablem sieciowym audio klasy high-end. Nowo dodany blok filtrów eliminujący szerokopasmowy szum cyfrowy napływający z routera lub NAS i zakłócający sygnały audio ma na celu znaczną poprawę balansu tonalnego, jednego z najważniejszych elementów przekazu muzycznego. Przewód wprowadza niesamowitą dynamikę i wyrafinowanie do odtwarzanej muzyki.

Jeśli chcesz zdecydowanie poprawić jakość dźwięku lub po prostu doświadczyć świeżej zmiany w swoim sieciowym systemie audio przetestuj kabel dCBL-CAT7.

Specyfikacja techniczna SOtM dCBL-CAT7:

▪ impedancja: 100 omów (± 15%)
▪ obsługa 10/100 / 1000Base-T, 10GBase-T
▪ średnica zewnętrzna kabla: 10 mm (± 1 mm)
▪ wymiar bloku filtra szumów (mm): 120 x 25 x 25 (± 0,5 mm)
▪ pozłacane styki
▪ korpus złącza odlewanego ciśnieniowo cynkiem niklowanym
▪ folia plastikowa z wyściółką aluminiową i ekran z oplotem miedzianym