Pink Faun USB bridge.
Pink Faun USB bridge v2 to znacząca ewolucja wersji v1, wprowadzająca zarówno ewolucyjne, jak i rewolucyjne ulepszenia, przenoszące wrażenia dźwiękowe na nowy poziom.
Sercem Pink Faun USB v2 jest chipset AS-media ASM3142, wspierany przez przeprojektowany układ zegara, zaktualizowane oprogramowanie układowe i ulepszoną sekcję zasilania. Godnym uwagi dodatkiem do USB v2 jest złącze USB o wysokiej retencji, zapewniające solidne połączenie między kablem USB a Pink Faun USB v2.
Jak powszechnie wiadomo, Pink Faun ustanawia wyjątkowo wysokie standardy w zakresie projektowania zasilaczy. Ulepszony obwód zasilający w USB v2 został skrupulatnie zaprojektowany wokół regulatorów LT1963A o niskim spadku (z poziomem szumów wynoszącym zaledwie 40µVRMS w zakresie od 10Hz do 100kHz). Oprócz szybkiej odpowiedzi przejściowej, regulatory LT1963A charakteryzują się minimalnym szumem wyjściowym, co czyni je idealnym wyborem do wrażliwych zastosowań zasilania RF.
USB v2 może być zasilany napięciem 5 V za pośrednictwem złącza LP-4 Molex lub zewnętrznego źródła zasilania 5 V, z zewnętrznym wejściem DC o konfiguracji 5,5/2,5 mm z dodatnim środkiem baryłki. Po podłączeniu zewnętrznego źródła zasilania, USB v2 automatycznie przełącza się na nie, odcinając zasilanie ze złącza LP-4 Molex.
Nowością w Pink Faun USB v2 jest mikrokontroler wyposażony w nasze autorskie oprogramowanie układowe. Mikrokontroler ten sprawdza podłączone napięcie przed aktywacją, zapewniając, że USB v2 włącza się tylko wtedy, gdy napięcie jest zarówno dokładne, jak i stabilne. Ten środek ostrożności jest szczególnie ważny w przypadku korzystania z zewnętrznego źródła zasilania, zapobiegając potencjalnym uszkodzeniom spowodowanym nieprawidłowym (zbyt wysokim) napięciem.
Aby zmaksymalizować wydajność USB v2, zalecamy sparowanie go z naszym kablem USB Pink Faun.
Pink Faun USB bridge obsługuje platformy:
▪ Procesor Intel z wszystkimi wersjami Windows
(producent DAC musi dostarczyć kompatybilne sterowniki)
▪ Procesor Intel z wszystkimi dystrybucjami Linuksa
(odbiornik DAC USB musi być obsługiwany, w zależności od producenta)
▪ Procesor AMD z wszystkimi wersjami Windows
(producent DAC musi dostarczyć kompatybilne sterowniki)
▪ Procesor AMD z wszystkimi dystrybucjami systemu Linux
(odbiornik DAC USB musi być obsługiwany, w zależności od producenta)