MSB Technology Select Digital Director

138 900 zł
Dostępność: 14-21 dni

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zapraszamy do kontaktu:
Zadzwoń: +48 507 509 100 Napisz: kontakt@dwakanaly.pl

Zoptymalizowane przetwarzanie dźwięku. Doskonała izolacja.

Digital Director usprawnia podstawowe funkcje przetwornika cyfrowo-analogowego, zewnętrznie zarządza cyfrowymi źródłami dźwięku, zapewnia niezrównaną izolację szumów i filtrowanie cyfrowe. Wykorzystując nasze opatentowane laserowe połączenie światłowodowe ProISL, Digital Director eliminuje sprzężenie szumów do przetwornika cyfrowo-analogowego z dowolnego źródła cyfrowego. Zwiększona moc przetwarzania zapewnia naszym algorytmom filtrowania cyfrowego osiągnięcie nowego poziomu realistycznej i dokładnej reprodukcji analogowej. Digital Director podnosi wydajność wszystkich cyfrowych źródeł dźwięku.

Zgodnie z podstawowymi zasadami projektowania MSB, Digital Director płynnie obsługuje i rozszerza wszystkie obecne przetworniki cyfrowo-analogowe. Dwukierunkowa komunikacja pomiędzy Digital Director i przetwornikiem cyfrowo-analogowym umożliwia płynny wybór wejść i ustawień systemowych na jednym wyświetlaczu i kontrolerze. Poprzez outsourcing cyfrowych modułów wejściowych do Digital Director, DAC staje się dedykowanym silnikiem konwersji, podczas gdy Digital Director zarządza i izoluje wszystkie przychodzące zakłócenia. Ponadto nasze opatentowane laserowe połączenie światłowodowe ProISL eliminuje sprzężenie szumów z przetwornikiem cyfrowo-analogowym, wynosząc wszystkie cyfrowe źródła dźwięku na nowy poziom.

Autentyczna rekonstrukcja

Moduły Prime i Hybrid DAC zasygnalizowały gigantyczny skok naprzód w dokładnej i realistycznej reprodukcji dźwięku. Aby jeszcze bardziej rozwinąć technologię audio, Digital Director wykorzystuje dwa wysokowydajne procesory DSP, z których każdy jest w stanie wykonać 12 miliardów operacji na sekundę, współpracując z dwoma dedykowanymi układami FPGA. Stanowi to ponad 4-krotność mocy obliczeniowej dostępnej obecnie w procesorach wbudowanych w przetworniki cyfrowo-analogowe, wydłużając żywotność nowych i istniejących przetworników cyfrowo-analogowych w przyszłości. Ale to nie wszystko: zaawansowane nowe filtry cyfrowe, zrodzone z dziesięcioleci badań i rozwoju, zapewniają, że przetworniki cyfrowo-analogowe MSB Technology oferują doskonałą autentyczną rekonstrukcję oryginalnego sygnału analogowego. Pozwala to uzyskać bardziej ekspansywną scenę dźwiękową i piękniejsze tekstury ze złożonych występów, takich jak zmasowane rogi, wokale, blisko mikrofonowany fortepian, duże zespoły i pełne orkiestry. To, co powstaje, jest najbardziej naturalną i emocjonalną prezentacją, jaką MSB Technology kiedykolwiek stworzyło.

Zasilacz liniowy

Przetworniki cyfrowe Reference i Select są wyposażone w zmodernizowane, niskoszumowe zasilacze liniowe. Zaprojektowane i zbudowane we własnym zakresie, posiadają te same niestandardowe izolowane transformatory, które można znaleźć w naszych bazach zasilających DAC. Redukcja szumów w systemie zawsze skutkuje poprawą wydajności - nie jest to wyjątkiem.

Wykończenie

Zaczynając od 85-kilogramowej płyty "Kaiser Select Precision Plate", obudowa jest obrabiana przez MSB Technology we własnym warsztacie CNC. Po ponad sześciu godzinach obróbki, ponad połowa aluminium zostaje usunięta, w wyniku czego produkt końcowy waży 23 kg. Integracja warsztatu CNC pozwala na optymalizację projektu, tworząc najlepszy możliwy produkt.

Użyty wysokiej jakości metal "Select", co daje najwyższej jakości anodowane wykończenia na rynku.

Eleganckie, a jednocześnie efektowne, wykończenia MSB Technology są dostępne w matowej srebrnej lub matowej czarnej anodyzacji.

Produkty MSB Technology są wyposażone w autorskie nóżki vitonowe, ale można zainstalować dowolną audiofilską nóżkę M6X1, aby spersonalizować swój system.

Specyfikacja techniczna: 

▪   Obsługiwane formaty (w zależności od wejścia)

44,1 kHz do 3 072 kHz PCM do 32 bitów
1xDSD, 2xDSD, 4xDSD, 8xDSD
Obsługa DSD przez DoP na wszystkich wejściach.  

▪   Wejścia cyfrowe: 4 gniazda zaawansowanych izolowanych modułów wejściowych

▪ Elementy sterujące:

- Wyzwalacz 12 V
- Pilot zdalnego sterowania na podczerwień
- Przycisk zasilania
- Przełącznik trybu sterowania zasilaniem - Pokrętło jasności wyświetlacza

▪ Bezpiecznik: 2,5A 250V SLO BLO - 5 mm x 20 mm

▪ Wymiary:

- Szerokość: 444 mm
- Głębokość: 444 mm
- Wysokość (bez nóżek): 79 mm
- Nóżki: gwint M6X1

▪ Waga: 16 kg

▪ Akcesoria dostępne w komplecie:

- Moduł wejściowy Pro ISL
- Kabel Pro ISL
- Moduł Control Link
- Kabel Control Link toslink
- Instrukcja obsługi
- Kabel zasilający IEC
- Kabel mini jack 3,5 mm