Jesteśmy zespołem specjalistów branży HiFi, działających w ramach powstałej w 1993 roku firmie Koris - jednego z najbardziej znaczących i rozpoznawalnych punktów na rynku systemów stereo w Polsce.

Stacjonujemy w Poznaniu, ale naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju, niejednokrotnie wykraczając poza jego granice.

Cieszymy się nieposzlakowaną opinią zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i w ramach stworzonej sieci dealerów. 

Dwa Kanały to przedsięwzięcie skoncentrowane wokół własnej oferty dystrybucyjnej oraz selekcji najlepszych producentów sprzętu stereo. Sprawdź naszą ofertę w zakładce "Produkty" i "Producenci".

Jesteśmy jednym z liderów w transakcjach typu trade-in. Dokonujemy najkorzystniejszych wycen w oparciu o realia rynku i wieloletnie doświadczenie. Szczegóły w zakładce „Wymień swój sprzęt”.

Nasz showroom mieści się przy ul.Umultowskiej 39 w północnej części Poznania. Posiadamy własny parking dla naszych klientów. 

Dysponujemy 30m2 pokojem odsłuchowym, w którym prezentujemy systemy i urządzenia audio. Oferujemy także możliwość testowania komponentów we własnym systemie. 

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 oraz w soboty 10:00-14:00. Zobacz zakładkę „Kontakt”.

Zapraszamy !