1 marca 2021, 15:23

MSB Technology - potentat z Doliny Krzemowej

Do naszego portolio dołącza kolejny znakomity producent MSB Technology.

MSB Technology założyło dwóch inżynierów Mark S. Brasfield i Larry S. Gullman w 1986 roku. Od samego początku firma specjalizowała się w dekodowaniu cyfrowych sygnałów audio. Ich pionierskim projektem było przeprojektowanie dostępnego na rynku odtwarzacza Philips i jego przetwornika DAC.

Produkcja MSB Technology zlokalizowana jest w światowej stolicy zaawansowanych technologii - Dolinie Krzemowej. Trudno o bardziej innowacyjne miejsce na świecie, gdzie pionierskie projekty stają się rzeczywistością. Dla wielu zaistnieć w Dolinie Krzemowej oznacza stać się rozpoznawalnym na całym świecie. Jednak o potencjalne firmy nie świadczy sama lokalizacja, a wizja jaką tworzą obecnie bracia Jonathan i Daniel Gullman, dla których najważniejszym czynnikiem są wysoko wyspecjalizowani pracownicy oraz praca nad ciągłym rozwojem technologicznym w dziedzinie audio high-end.

MSB-805x540-dwa kanaly-1.jpg

MSB Technology posiada szeroką gamę produktów hi-fi: przetworników cyfrowo-analogowych z konstrukcją modułową, transporty uniwersalne i wzmacniacze mocy - wyznaczając standardy w branży. 25 letnie doświadczenie w produkcji przetworników C/A pozwala im na tworzenie produktów, które uwzględniają potrzeby nawet najbardziej wymagających konsumentów, a jednocześnie współgrają z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. 

MSB-805x540-dwa kanaly-5.jpg

MSB Technology jest już dostępny u naszych partnerów handlowych:

- Koris - Poznań
- Audio Styl - Katowice

Powrót do góry