1 lutego 2021, 11:47

Dlaczego Dwa Kanały?

Dwa Kanały to koncept zbudowany na niespełna 30-letnim doświadczeniu w branży HiFi, skoncentrowany wokół własnej oferty dystrybucyjnej oraz selekcji najlepszych producentów sprzętu stereo. 

Kompleksowa obsługa w budowie nowego, jak i modernizacja aktualnego systemu w ramach naszego przedsięwzięcia nabiera nowego, wyższego wymiaru. To proces, w którym stwarzamy możliwość testowania urządzenia przed zakupem we własnym systemie. Konfigurujemy, instalujemy, szkolimy. Obserwujemy rozwój i oczekiwania naszych klientów, by z przyjemnością towarzyszyć im w podróży przez świat audio na długie lata czego dowodem jest armia zaprzyjaźnionych z nami melomanów i audiofilów.

W ramach kanału dystrybucyjnego naszym priorytetem jest promocja dealerów. Oferujemy kompleksowe wsparcie merytoryczne i metodyczne. Selekcjonujemy produkty, śledzimy trendy na świecie i zapotrzebowanie wśród klientów.
Jesteśmy przekonani, że reprezentowani przez nas producenci będą doskonałym uzupełnieniem oferty najlepszych sklepów audio w kraju.

Dealerów naszych marek znajdziecie Państwo w zakładce Dystrybucja. Zachęcamy do kontaktu - to zweryfikowane firmy z wieloletnią tradycją w branży. 

Dwa Kanały to rozbudowane narzędzie, które oddajemy Państwu w zupełnie nowej formule i jakości z nadzieją, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowanych klientów, a także naszych partnerów handlowych.

gryphon-essence-stereo-9-805x540-dwa-kanaly.jpg
Powrót do góry
Masz pytania?
Zadzwoń: +48 507 509 100