Filmy stawiają ogromne wymagania przed głośnikiem, od inwazji obcych po upadek szpilki, od grzmiącej ścieżki dźwiękowej po delikatny pocałunek - ale najważniejszą funkcją jest dokładne odwzorowanie tego najbardziej rozpoznawalnego dźwięku, ludzkiego głosu, którego większość jest zakotwiczona na środku ekranu.

Odzwierciedlając wszechstronność i ekscytującą wydajność nowej serii głośników S, Magico SCC został zaprojektowany tak, aby wnieść do kanału centralnego kina domowego ten sam poziom rozdzielczości, klarowności i emocjonalnego zaangażowania, które głośniki Magico zapewniają miłośnikom muzyki przez ostatnie 15 lat.

Ten elegancki głośnik opiera się na fundamencie położonym przez S5 i podstawowy model S1. Podobnie jak wszystkie produkty Magico, SCC został zaprojektowany przy użyciu zaawansowanej technologii wspomaganej komputerowo wraz z naszym własnym oprogramowaniem, aby zminimalizować efekty dyfrakcji i rezonans wewnętrzny, jednocześnie określając idealne wymagania dotyczące tłumienia.

Obudowa i przetworniki

Skrupulatnie wykonana z wytłaczanego aluminium o średnicy 16 cali i półcalowej grubości ścianek, podobnie jak w modelu S5, krzywoliniowa obudowa SCC zapewnia sztywność i masę niezbędną do zapewnienia optymalnej wydajności czterogłośnikowej, trójdrożnej obudowy z zawieszeniem akustycznym.

Zestaw przetworników składa się z dwóch nowo zaprojektowanych siedmiocalowych głośników niskotonowych, słynnego sześciocalowego głośnika średniotonowego Nano-Tec® firmy Magico oraz głośnika wysokotonowego z membraną berylową powlekaną diamentem.

Specyfikacja techniczna:

- Zestaw głośników:

1 x 1" głośnik wysokotonowy
1 x 6" głośnik średniotonowy
2 x 7" głośnik niskotonowy

- Czułość: 89dB

- Impedancja: 4 Ohm

- Pasmo przenoszenia: 22 Hz - 50 kHz

- Zalecana moc: 50 W

- Wymiary (z podstawką): 2

1. Najwyższy: 69,65 cm x 43,10 cm x 65 cm
2. Wysoki: 59,19 x 43,10 cm x 65 cm
3. Niski: 40,94 cm x 43,10 cm x 65 cm

- Waga: 72,57 kg