MSB Technology S202

148 900 zł
Dostępność: 1-3 dni

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zapraszamy do kontaktu:
Zadzwoń: +48 507 509 100 Napisz: kontakt@dwakanaly.pl

Innowacja. Zredefiniowana.

Po oszałamiającym sukcesie wzmacniacza stereofonicznego S500, postanowiliśmy rozszerzyć ofertę amplifikacji o urządzenie w bardziej kompaktowym wydaniu. S202 to wzmacniacz mocy, który jest w stanie sprostać niezwykle wysokiej dynamice naszych przetworników cyfrowo-analogowych, dzięki zoptymalizowanej architekturze w krytycznych obszarach wydajności audio, zasilaczy i konstrukcji ultra niskoszumowej. S202 odznacza się w pełni modularną konstrukcją, stopniem wejściowym o dopasowanej impedancji oraz wykonaną w całości z aluminium obudową płaskich obudową. Jest to najlepszy wzmacniacz jaki kiedykolwiek stworzyliśmy w tym segmencie cenwym. S202 redefiniuje doskonałość i wyznacza nową poprzeczkę w branży.

Konstrukcja bez kompromisów.

S202 charakteryzuje się dyskretną konstrukcją z dopasowanym impedancyjnie stopniem wejściowym pracującym w klasie A. Rezultatem jest produkt o zminimalizowanych odbiciach sygnału, szumach wejściowych i zniekształceniach, przy jednoczesnej maksymalizacji transferu mocy i zakresu dynamiki w konstrukcji pozbawionej ujemnego sprzężenia zwrotnego. Dzięki zastosowaniu masywnego, niskoszumowego, wysokoprądowego transformatora toroidalnego oraz wytrzymałych buforów wyjściowych, S202 oferuje przejrzyste, holograficzne wrażenia odsłuchowe, całkowicie pozbawione zmęczenia. Wszystkie podzespoły zostały starannie dobrane pod względem walorów brzmieniowych i trwałości, co gwarantuje, że wzmacniacz jest zbudowany na długie lata.

Obudowa wykonana w technologii Billet CNC.

Wzmacniacz S202 został zaprojektowany i z miłością wykonany w naszej fabryce w Kalifornii. Po 14 godzinach obróbki CNC, gotowa jest kompletna obudowa składająca się z elementów wykonanych z billetowego aluminium, maksymalizująca powierzchnię radiatora przy zachowaniu oszałamiającego profilu wizualnego. Ta wysokowydajna konstrukcja zapewnia powierzchnię ponad 3,000 in² na wzmacniacz. Radiatory o dużej mocy równomiernie rozprowadzają ciepło, zapewniając optymalną wydajność termiczną i elektryczną.

Kluczowe wartości.

Budowa wzmacniacza S202 w oparciu o obudowę rdzeniową znacznie zwiększa jego niezawodność i wydajność. Po ukończeniu, rdzenie są rygorystycznie testowane i magazynowane na potrzeby zamówień, zapewniając najwyższą jakość produktu gotowego w każdej chwili. Dzięki takiej segmentacji, Twój system jest zoptymalizowany pod względem wydajności i odporności.

Inteligente funkcje sterowania.

S202 jest wyposażony w prosty, przyjazny dla użytkownika interfejs sterowania. Intuicyjne przyciski, komendy zdalne oraz wyzwalacze 12V gwarantują kontrolę nad trybami zasilania i czuwania. Dalsza kontrola nad timerami "power on" wzmacniaczy i układami miękkiego startu pozwala na włączenie systemu z wieloma wzmacniaczami bez obciążania instalacji elektrycznej w pomieszczeniu odsłuchowym.

▪ Do 32 bitów 768 kHz

▪ Dekodowanie MQA

▪ Roon Endpoint

▪ Do 4X DSD

▪ Protokół UPnP

▪ Protokół DLNA

Potężne możliwości konfiguracyjne.

Intuicyjnie zorientowane gniazda głośnikowe kierują kable głośnikowe we właściwym kierunku bez naprężeń. Wiele punktów uziemienia umożliwia zastosowanie strategii redukcji zakłóceń elektromagnetycznych, w tym ekranowanych kabli i uziemień gwiazdowych. 

Specyfikacja techniczna

▪ Statyczny pobór mocy: 90W przy włączonym zasilaniu

▪ Poniżej 2W w trybie czuwania

▪ Bezpiecznik: 10A 250V Slow Blow

▪ Wejścia: 2x XLR

▪ Wyjścia: 1x para terminali głośnikowych na kanał

▪ Sterowania:

▪ Przełącznik impedancji wejściowej

▪ Przycisk On/Off

▪ Przycisk Standby

▪ Ściemniacz wyświetlacza

▪ Przełącznik trybu 12V

▪ 2x Port wyzwalania 12V

▪ Ciągła moc wyjściowa (8Ω) < 1% zniekształceń: 200 W

▪ Ciągła moc wyjściowa (4Ω) < 1% zniekształceń: 380 W

▪ Charakterystyka częstotliwościowa (20 do 20kHz)±0.03dB

▪ Sygnał do szumu (20 do 22kHz):>130dB (>133dBA)

▪ Równoważny szum wejściowy (22kHz BW): 0.65μV

▪ Przesłuch @ 2kHz:<-110dB

▪ Wzmocnienie (impedancja źródła 150Ω): 23.8dB

▪ Impedancja wejściowa (wybierana przez użytkownika): 75Ω / 300Ω / 1.2kΩ

▪ Impedancja wyjściowa (20 do 20kHz): 0.01Ω

Topology:

Stopień wejściowy/ wzmocnienia:

▪ Klasa A

▪ Podwójnie zbalansowany

▪ Dopasowana impedancja

▪ W pełni dyskretny

▪ Niezależna moc

Stopień wyjściowy:

▪ Klasa-AB

▪ Zrównoważony

▪ Średni bias

▪ Tylko wzmocnienie prądowe

Wymiary obudowy:

▪ Szerokość: 404 mm

▪ Głębokość: 483 mm

▪ Wysokość (bez stóp):165 mm 

▪ Wysokość (ze stopami):178 mm 

▪ Waga: 41 kg

▪ Stopy: MSB Viton, gwint M6X1 (konfiguracja z 3 lub 4 stopami)

Wymiary opakowania:

▪ Szerokość:610 mm

▪ Głębokość:718 mm

▪ Wysokość:419 mm

▪ Waga:62 kg

Dołączone akcesoria:

▪ Podręcznik użytkownika

▪ Przewód zasilający IEC