4 kwietnia 2024, 13:29

Premiera nowych MAGICO S5 2024.

Czy jest lepszy sposób na świętowanie obchodów 20-lecia działalności firmy jak premiera nowych kolumn?

Rok 2024 roku jest dla MAGICO szczególny ze względu na obchodzony jubileusz oraz towarzyszącą mu premierę nowej generacji głośnika S5. Jest to kontynuuacja tego, co zaczęło się w roku 2023 od okrzykniętego na całym świecie, PRZEŁOMOWYM, głośnika S3. Oferując jeszcze szerszy zakres wydajności, S5 zawiera wiele najnowocześniejszych rozwiązań w znacznie większej obudowie, zachowując jednocześnie elegancję, z której słynie seria S. 

Magico S5 czerpie korzyści z długiego projektu rozwojowego, który zaowocował wiedzą i procesami wykorzystywanymi obecnie w osławionej serii M. Wibrometr laserowy Polytec został wykorzystany do precyzyjnego pomiaru najdrobniejszych drgań paneli obudowy i obliczenia poziomów ciśnienia akustycznego, które generują. Umożliwiło to Magico zajęcie się nimi na wczesnym etapie procesu projektowania, w wyniku czego osiągnięto pożądany cel: obudowa S5 nie dodaje żadnych kolorów do dźwięku. Robot Klippel Near-Field Scanner umożliwił wiele dokładnych pomiarów sfery 3D wokół S5, co dało pełny obraz odpowiedzi głośnika na osi i poza nią. Dane te umożliwiły Magico zbliżenie się do teoretycznej idealnej odpowiedzi akustycznej głośnika wielodrożnego. Rezultatem jest nic innego jak niezwykła wydajność.

Magico S5 2024 małe news.jpg

Głośnik S5 jest dostępny w szerokiej gamie wysokiej jakości wykończeń: sześć opcji Softec, które są bogate w głębię kolorów, gładkie w dotyku i bardzo trwałe oraz sześć wykończeń High Gloss, które są fachowo wypolerowane do połyskującego połysku z bezbarwną warstwą wierzchnią. System wsporników z trzema stopkami wykorzystuje tłumienie warstwowe i materiały najwyższej jakości, aby znacznie poprawić jakość dźwięku.

Zamówienia S5 złożone w roku kalendarzowym 2024 będą zawierać specjalne pudełko z akcesoriami z okazji 20-lecia Magico. Pamiątka ta została zaprojektowana i wykonana specjalnie z myślą o modelu S5, a jej kształt nawiązuje do krzywizny obudowy S5. Każde niestandardowe pudełko na akcesoria z obrabianego maszynowo aluminium jest grawerowane numerami seryjnymi S5 i logo "20" rocznicy Magico.

Magico S5 2024 20th Box.jpg

Podsumowując, na wyrost nie będzie stwierdzenie, że nowa seria S oferuje obfitość najbardziej zaawansowanych osiągnięć firmy w projektowaniu głośników do tej pory. S3 zapoczątkował nową erę, a teraz S5 dodaje powagi, której po prostu nie można zignorować. 

Zaawansowana technologia spotyka się z nową, muskularną formą.

Potężny Magico S5 stał się rzeczywistością.

Po więcej szczegółowych informacji zapraszamy do strony produktu. Kliknij tu.

Powrót do góry