Tellurium Q Ultra Black II Speaker Cable

7 860 zł
Dostępność: 5-10 dni

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zapraszamy do kontaktu:
Zadzwoń: +48 507 509 100 Napisz: kontakt@dwakanaly.pl

Kabel głośnikowy Tellurium Q Ultra Black II Speaker Cable.

Nawet biorąc pod uwagę wszystkie nagrody, które wygrał stary kabel głośnikowy Ultra Black, ta nowa wersja daje zupełnie nowy poziom wydajności, który jest oczywisty od pierwszej sekundy słuchania. Większa szczegółowość, większa przejrzystość, bardziej organiczny, ale wciąż bardzo mocno osadzony w rodzinie kabli Black.

Od pierwszego dnia prac nad tworzeniem naszych kabli chcieliśmy tak naprawdę stworzyć Tellurium Ultra Black.

Przekazując naszemu brytyjskiemu dystrybutorowi prototyp nowego kabla, który z wyglądu bardziej przypominał wąż strażacki niż topowe osiągnięcie w zakresie brzmienia powiedzieliśmy czego można się po nim spodziewać. Panowie rzucili niezbyt chętnym okiem na nasz nowy, gruby, sztywny i, bądźmy szczerzy, brzydki eksperyment. “No dobrze, spróbujemy, Zaprezentujemy go także kilku dealerom i przekażemy Wam nasze opinie”. Jeszcze tego samego dnia zadzwonił telefon. Był to nasz, wcześniej sceptyczny dystrybutor, Kog Audio, “co tam do licha w środku siedzi? Nigdy dotąd nie słyszeliśmy tak dobrego kabla!”.

Po tym doświadczeniu nasz dystrybutor nie miał już wyjścia i musiał uwierzyć nam na słowo, gdy stwierdziliśmy, że wersja produkcyjna tego kabla będzie dużo cieńsza, bardziej giętka i w porównaniu do prototypu będzie wyglądać o niebo lepiej. Po czym złożył zamówienie na spora ilość bez zobaczenia i posłuchania wersji produkcyjnej, bo jak sami stwierdzili, “jeśli będzie choć w połowie tak dobra jak prototyp to i tak rzuci wielu naszych klientów na kolana”.

Specyfikacja techniczna Ultra Black II Speaker Cable:

▪ Długość: 2x2,5m