Vitus Audio MP-P201 MK.II

223 250 zł
Dostępność: 21 dni

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zapraszamy do kontaktu:
Zadzwoń: +48 507 509 100 Napisz: kontakt@dwakanaly.pl

Vitus Audio MP-P201 MK.II - Referencyjny, w pełni zbalansowany przedwzmacniacz gramofonowy MM/MC z zewnętrznym zasilaniem.

Rozdzielenie sekcji zasilającej od sekcji przedwzmacniacza w znaczący sposób wpłynęło na poprawienie właściwości mechanicznych i elektrycznych. Użyte układy zostały specjalnie zaprojektowane do tego urządzenia. Największy nacisk położono na jak najmniejszy poziom szumu.

Tylko "idealnie ciche" urządzenie może wzmocnić sygnał z wkładek o najniższym poziomie wyjściowym. Wszystkie newralgiczne moduły są ekranowane, oraz zalane specjalna żywicą, która całkowicie pochłania najmniejsze drgania. Szeroki zakres regulacji pozwala na dopasowanie każdej wkładki. Regulacje są dostępne z panelu przedniego urządzenia. Dwa zestawy wejść pozwalają na konfiguracje dwóch różnych systemów analogowych. 

Realistyczne osiągi. 

MP-P201 Mk.II wykorzystuje te same dyskretne moduły stopnia wzmocnienia opracowane dla MP-L201, ale dla tego stopnia gramofonowego zoptymalizowaliśmy je pod kątem znacznie niższego poziomu szumów. Jest to niezbędne do zapewnienia wysokiej klasy brzmienia muzycznego nawet z wkładkami o najniższej mocy wyjściowej dostępnymi obecnie na rynku.

Wybór wzmocnienia oparty jest na napięciu wyjściowym używanej wkładki, jest to optymalny sposób na zapewnienie idealnej równowagi pomiędzy wkładką a stopniem gramofonowym. A zmiana ustawień wzmocnienia i obciążenia odbywa się w prosty sposób za pomocą pilota zdalnego sterowania lub przycisków na froncie urządzenia. Obsługiwane są wkładki typu Moving Magnet, Moving Coil oraz Mono.

Wreszcie, zewnętrzny zasilacz znacząco redukuje szumy bazowe, kładąc podwaliny pod czyste, czarne tło, którego doświadczycie, gdy igła dotknie rowka.

Specyfikacja techniczna Vitus Audio MP-P201 MK.II:

▪ Wejścia: 1xXLR analogowe / 1xRCA analogowe

▪ Czułość wejściowa: 125μV - 16mV

▪ Impedancja wejściowa: 3Ω - 10Ω

▪ Wyjścia: 1xXLR analogowe / 1xRCA analogowe

▪ Pilot zdalnego sterowania: Sprzedawany oddzielnie

▪ Kabel zasilający: Nie dołączony

▪ Wymiary PSU: 130(H) x 435(W) x 430(D)mm

▪ Wymiary AMP: 130(H) x 435(W) x 430(D)mm

▪ Waga PSU: 35Kg

▪ Waga AMP: 21Kg