Vitus Audio RL-102

59 375 zł
Dostępność: 21 dni

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zapraszamy do kontaktu:
Zadzwoń: +48 507 509 100 Napisz: kontakt@dwakanaly.pl

Vitus Audio RL-102 - przedwzmacniacz liniowy.

Reference Series w ofercie Vitus Audio jest "podstawową" serią urządzeń. Nie oznacza to jednak, że urządzenia z tej serii są potraktowane ulgowo.

Jest bardzo dobrym uzupełnieniem dla końcówki RS - 100. Jego uniwersalność nie wyklucza go z zastosowania z innymi wzmacniaczami mocy. Regulacja wzmocnienia odbywa się za pomocą drabinki rezystorowej.

Dożywotnia gwarancja. 

Piękno komponentów Vitus Audio leży nie tylko w ich niesamowitej wydajności, ale także w ich modułowej konstrukcji. Inwestycja w Vitus Audio jest inwestycją na całe życie, a każdy nowy moduł poprawiający brzmienie, który pojawi się w przyszłości, może być łatwo zainstalowany w Twoim produkcie. RL-102 nie jest tu wyjątkiem.

Kluczową cechą RL-102 jest to, że nie skupia się na żadnych specyficznych częstotliwościach, nie ma rozszerzenia góry czy basu, co skutkuje wysoką klarownością średniego zakresu, który jest naturalnie obecny. Brzmienie RL-102, podobnie jak wszystkich produktów Vitus Audio, zostało starannie ocenione i zrecenzowane przez dedykowany panel odsłuchowy, co gwarantuje, że spełnia on nasze rygorystyczne oczekiwania w zakresie wydajności i dostarcza zapierających dech w piersiach wrażeń dźwiękowych.

Specyfikacja techniczna Vitus Audio RL-102:

▪ Wejścia: 3x XLR analogowe / 2x RCA analogowe

▪ Impedancja wejściowa: 10kΩ

▪ Czułość wejścia: 2/4/8V RMS

▪ Wyjścia: 1xXLR analogowe / 1xRCA analogowe

▪ Pilot zdalnego sterowania: Pilot Apple w zestawie

▪ Kabel zasilający: Nie dołączony

▪ Wymiary: 100(H) x 435(W) x 377(D)mm

▪ Waga: 11Kg