Pink Faun Lan Isolator

860 zł
Dostępność: 1-3 dni

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zapraszamy do kontaktu:
Zadzwoń: +48 507 509 100 Napisz: kontakt@dwakanaly.pl

Pink Faun LAN Izolator.

Izolator Pink Faun LAN zapewnia galwaniczną izolację pomiędzy urządzeniem podłączonym do sieci, a samą siecią. I to bez utraty prędkości. Nawet urządzenia, które odtwarzają z wewnętrznego dysku twardego i używają sieci tylko do obsługi i aktualizacji firmware'u, korzystają z izolatora LAN.

Kabel sieciowy z odtwarzacza multimedialnego podłączony do aktywnego modemu/switcha jest lukiem transmisyjnym dla szumów o wysokiej częstotliwości. W przypadku normalnego użytkowania komputera, takiego jak wysyłanie wiadomości e-mail lub przeglądanie Internetu, szum o wysokiej częstotliwości nie ma wpływu na wrażenia użytkownika. Jednak szum o wysokiej częstotliwości, który dostaje się bezpośrednio do cyfrowego urządzenia audio przez sieć LAN, jest bardzo niepożądany. Wpływa to na czystość w wysokich tonach, co powoduje rozmycie informacji o przestrzeni. Izolator Pink Faun LAN zapewni, że dźwięk będzie mniej rozmazany, dzięki czemu szczegóły będą lepiej słyszalne, zapewni lepszą scenę dźwiękową i czarne tło, co z kolei zwiększy dynamikę w systemie audio.

Izolator Pink Faun LAN może być stosowany na każdym urządzeniu audio podłączonym do sieci LAN, nawet jeśli sieć ta nie jest wykorzystywana do strumieniowania muzyki. Gdy urządzenie audio ma przypisany adres IP i jest aktywne, izolator LAN ma pozytywny wpływ na ogólną jakość dźwięku.