Magico APod

9 900 zł
Dostępność: 14-21 dni

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Zapraszamy do kontaktu:
Zadzwoń: +48 507 509 100 Napisz: kontakt@dwakanaly.pl

Magico APod - kolce pod urządzenie.

Wykorzystując te same zasady konstrukcyjne, co renomowany QPod do urządzeń frontowych, a także SPod i MPod do większych obciążeń głośników i wzmacniaczy, APod jest idealnym mechanizmem sprzęgającym dla głośników serii A oraz S1 MkII. W oparciu o naukowe zasady projektowania Constrained Layer Damping, niepożądana energia mechaniczna jest rozpraszana poza obudowę.

Wymierne rezultaty to zwiększona dynamika, lepsze ogniskowanie, większa rozdzielczość i lepsze odwzorowanie oryginalnego wykonania muzycznego, zgodnie z zamierzeniami procesu nagrywania. Główna konstrukcja APod składa się z wielu obrabianych maszynowo sekcji aluminiowych, które po złożeniu tworzą pionowy stos. Centralnie umieszczony substrat z czystej miedzi jest umieszczony pomiędzy górną i dolną warstwą aluminium, które po ściśnięciu razem ułatwiają działanie funkcji tłumienia CLD (Constrained Layer Damping).

Główna struktura SPod składa się z wielu obrabianych maszynowo sekcji aluminiowych, które po złożeniu tworzą pionowy stos. Centralnie umieszczony substrat z czystej miedzi jest przekładany przez górną i dolną warstwę aluminium, które po ściśnięciu razem ułatwiają działanie funkcji tłumienia w warstwie ograniczonej (CLD).